Showcases

Background Image

Header Color

Content Color

BACK TO TOP

Aktualnie

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt zakłada zakup sprzętu medycznego do ratowania życia. Sprzęt wykorzystywany będzie na darłowskich kąpieliskach w sezonie letnim oraz w ciągu roku podczas dyżurów ratowników wodnych, a także podczas eventów  i festynów organizowanych przez Miasto, podczas których będą odbywały się pokazy ratownictwa oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy.

 

 Na zdjęciu: Sprzęt ratowniczy zakupiony w ramach realizacji projektu

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt zakłada montaż 4 samoobsługowych, bezpłatnych  stacji napraw rowerów w Darłowie, co pozwoli korzystającym z rowerów na samodzielne i bezpłatne usunięcie usterki technicznej w swoim jednośladzie, bez względu na porę dnia, czas oczekiwania w serwisach bądź konieczność kompletowania i wożenia podstawowych narzędzi do regulacji.

 

 Na zdjęciu: Stacja napraw rowerów przy darłowskim ratuszu

 

„BUDOWA WIATY REKREACYJNEJ WRAZ Z WYPOSAŻENIEM W REJONIE ZBIORNIKA WODNEGO INKULA” w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 2 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu budowę ogólnodostępnej wiaty grillowej wraz z wyposażeniem w okolicy zbiornika wodnego Inkula w Darłowie. 

 

Na zdjęciu prace, związane z realizacją projektu.

„KRAINA ZABAW PRZEDSZKOLAKA"  w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 3 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

 

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu doposażenie ogrodu przedszkolnego w nowoczesny i bezpieczny sprzęt do zabaw. Projekt realizowany na placu zabaw Przedszkola nr 2 w Darłowie.

 

Na zdjęciu jedna z zabawek zakupiona w ramach realizacji projektu.

 

„MURAL-NOWOCZESNA FORMA ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ” w II edycji Budżetu Obywatelskiego zajął 4 miejsce i tym samym został zakwalifikowany do projektów, które będą realizowane w roku 2016.

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE: Projekt ma na celu stworzenie malunku monumentalnego zwanego muralem na powierzchni frontowej ściany budynku położonego nad kanałem portowym w Darłowie.

 

Na zdjęciu prace, związane z realizacją projektu.